Administratorem Państwa danych osobowych jest Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej, ul. Wiejska 1 14-240 Suszu, tel. 55 2786 198.

Dane Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. w celu bezpośredniego kontaktu z uczniem, rodzicem, opiekunem, kandydatem, pracownikiem itp. oraz wykonania świadczonych przez Administratora usług oświatowych. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

Dane osobowe będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 25 lat.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego wyżej celu. Dane są powierzane w niezbędnym zakresie takim podmiotom jak m. in. kancelaria notarialna, kancelaria prawna, informatyk oraz organom państwowym zgodnie z obowiązującymi przepisami.